14.08.2016

Pierwsza sesja tematyczna

Chciałabym, aby blog ukazywał mój fotograficzny rozwój. W związku z tym zdecydowałam się pokazać Wam pierwszą, wykonaną przeze mnie, sesję tematyczną. Wraz z koleżankami miałyśmy kilka wizji i każdą starałyśmy się zrealizować. Pamiętam,
że przygotowania trwały dłuższy czas - szukałyśmy potrzebnych ubrań i rzeczy, aby jak najlepiej przelać nasze wyobrażenia 
na matrycę. Ten dzień nauczył mnie kilku istotnych spraw, które przydają mi się nadal. Może zrobię o nich oddzielny wpis? 
W końcu praktycznych porad nigdy dość.


mod.: Martyna Struk
mua i help: Ania Kwaśniewska
fot.: Monika Chodzińska
data wykonania: 14,09,2013
sprzęt: Nikon Coolpix P100
obróbka: Picasa


Udostępnij:    Facebook Google+

10 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Każdy ma prawo do swojego zdania. Podkreślam, że była to moja PIERWSZA sesja wykonana kilka lat temu. Dodałam ją tylko po to, aby w przyszłości było widać jaki zrobiłam postęp. Zachęcam do bycia na bieżąco z moimi pracami, a następnie ich oceniania. Pozdrawiam :)

   Usuń
 2. Według mnie, jak na pierwszą sesję - jest nieźle! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak jak ktoś wcześniej napisał. Tak, zdjęcia są nieostre. Ale mają w sobie coś fajnego. Widać pracę włożoną w przygotowania. :) Fajnie, że umieszczasz starą sesję. Myślę, że będę śledzić. :)A wracając do ostrości, to zauważyłam, że wielu o wiele lepszych od Ciebie czy ode mnie fotografów też ma czasem z tym problem. Widzę dużo genialnych sesji, gdzie zdjęcia są ostre jak żyleta a między nimi dwa fajne kadry, ciekawe, ale z brakiem ostrości. Jedyne co można zrobić to ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się w 100 %. Uzyskanie ostrości mimo autofokusa wcale nie jest takie proste. W dodatku często na aparacie wydają się ostre, a po zgraniu często we wstępnej selekcji trzeba wiele odrzucić właśnie z tego powodu. Ale tak jak napisałam, ćwiczenia czynią mistrza, ale pamiętajmy, że nawet oni popełniają błędy. :) Serdecznie zapraszam do śledzenia kolejnych wpisów. Pozdrawiam!

   Usuń
 4. według mnie wyszło bardzo ciekawie, jak na pierwszą taką sesje bardzo dobre efekty ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie o to chodziło - żeby nie było nudy :)

   Usuń
 5. Pierwsze zdjęcia mroczne to dla mnie rewelacja :)

  OdpowiedzUsuń

By widzieć moje najświeższe prace

>> <<