20.06.2017

Ostatni dzień wiosny

Czas mija nieubłaganie. Jeszcze nie tak dawno pisałam posta o zimie, a teraz za oknem widzimy zieleń we wszelakich odmianach. Wiosna, powszechnie uznawana za czas zmian i odrodzenia, skłania nas do działania i nie pozostawania biernym w życiu. Mi także dała niezłego kopa, szczególnie fotograficznego. Z dnia na dzień folderów przybywa. Nabieram coraz więcej doświadczenia. Podejmuję nowe wyzwania. I żałuję, że mogę podzielić się tylko niewielką ilością swojej pracy, ale... Czas mija nieubłaganie.

fot.: Monika Chodzińska
data wykonania: 2013 r.
sprzęt: Nikon P100
obróbka: Picasa + Gimp
fot.: Monika Chodzińska
data wykonania: 2016 r.
sprzęt: Nikon D3200 + 35 mm f./1,8 
obróbka: Gimpfot.: Monika Chodzińska
data wykonania: 2017 r.
sprzęt: Nikon D3200 + 35 mm f./1,8
obróbka: Gimp


 P.S. Kto, tak jak ja, uwielbia bokeh? ;)
Udostępnij:    Facebook Google+

5 komentarzy:

 1. Ja uwielbiam! :)
  Dobre zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdjęcia obejrzałem z przyjemnością, ale gdybyś tak jeszcze opisała co nieco o emocjach Ci towarzyszących podczas ich robienia i ewentualnie wyzwaniach/trudnościach to byłby miły bonus do całości. :-) Proponuję też dorzucić trochę krajobrazów i drzew. Ale to tylko sugestia. Pozdrawiam. :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za podpowiedzi :) Może kiedyś o tym wspomnę, ale staram się, żeby teksty były jak najkrótsze i tym samym nie przesłaniały głównego tematu bloga - fotografii. :)

   Usuń
 3. Bardzo ładne zdjęcia :) Ja też kocham fotografię i latam z aparatem wszędzie gdzie się da :D Zaczęłam niedawno u siebie fotograficzną serię na blogu i na pewno będą ją kontynuowała :) Obserwuję :)

  OdpowiedzUsuń

By być na bieżąco z moimi pracami

>> <<